ACCZENT EXCELLENCE 70 RUBY

EK GÜVENLİK DOKUSU İLE İLAVE PERFORMANS
Acczent Excellence 70 Ruby hastaneler ve okullar gibi yoğun ticari alanlar için geliştirilmiş kompakt ve heterojen bir vinil zemin kaplamasıdır. TopClean ™ PUR yüzey işlemiyle güçlendirilmiş 0.7mm saf PVC aşınma tabakası, çukurlaşma ve sürtünme, sürtünme, çizik ve lekelere karşı mükemmel direnç sağlar. Tarkett’in eşsiz kabartmalı yüzey dokusu, kayma ve düşme riskini azaltmak için R10’un Ruby kayma direncini verir.

SAĞLIKLI İÇ MEKANLAR İÇİN EN UYGUN HİJYEN
Sağlık ve eğitim tesislerinin pvc zemin kaplama özellikleri optimal hijyen ile sağlıklı iç ortamlar sağlamalıdırlar. Acczent Excellence 70 serisi, daha güvenli, daha temiz ve bakteriyostatik hijyen içlerinde mikroorganizmaların büyümesini engellemekte ve Statik Sanitized® mantar tedavisi uygulanarak üretilmektedir (ISO 22196/2007, bakterilerin% 99.99’unu yok etmiştir. ).
Buna ek olarak, Acczent Excellence 70’in VOC emisyonları, 100 μg / m3’teki zemin kaplama sektörünün en düşükleri arasında, mevcut Avrupa standartlarına göre 10 kat daha azdır.

DOĞA TEDAVİSİ

Doğadan ilham alan koleksiyon, uyumlu veya zıt efektler için sonsuz bir renk ve desen kombinasyonuna izin verecek şekilde tasarlanmıştır.

– Nötr gri ve bej sadeliğinden canlı ve dinamik renklerin kontrastına kadar çok çeşitli moda mineral renkleri.

– Geleneksel veya modern iç mekanlar için yumuşak tonlardan koyu tonlara kadar çok çeşitli otantik ahşaplara sahip gerçekçi ahşap tasarımlar.

ÇEVRE VE BÜTÇEL BÜTÇE

TopClean ™ PUR yüzey koruma işlemi, yatırım kazanım hızınıza yardımcı olmak için temizlik ve bakım maliyetlerini azaltır. Acczent Excellence 70, ömrü boyunca parlatma gerektirmez; Su, enerji ve kimyasal deterjanlar çevreyi büyük ölçüde azaltır.

> Yüksek insan trafiği / 0.7 mm PVC aşınma tabakası olan alanlar için ideal

> Kayma direnci olan, güvenli ve güvenilir Gelişmiş R10

> Sanitized® işlemi optimum hijyen sağlar

> ISO 22196/2006 tarafından bakteri% 99.99 oranında ortadan kaldırıldı

> Doğadan ilham alan 30’dan fazla ahşap ve mineral tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.