Aerolite İzolasyon

yalıtımAerolite Yalıtım tamamen enerji tasarrufu sağlamak ve size daha rahat bir ev sağlamakla ilgilidir. Gerçek şu ki, yalıtımlı konutlar, tavan izolasyonu nedeniyle evde daha kontrollü bir sıcaklık ortamı ile çok daha konforludur.

Aerolite Yalıtımı Kurmak İçin 10 Neden

Aerolite ile Yazın Serinlik
Kışın Sıcak
Aerolite ısıtma ve soğutma ihtiyacını azalttığı için enerjiden tasarruf edin
135 mm Aerolite yalıtımı kurulduğunda bir NRC 1.1 ile en iyi Akustik özellikler.
Aerolite Yalıtım, olağanüstü Termal özelliklere sahiptir
Aerolite yanmaz ve A / 1 yangın önleme derecesine sahiptir
Uzun ömür 20 ila 25 yıl
Evlerde azaltılmış yoğuşma seviyeleri
SABS onaylandı

Çevre dostu,% 80 geri dönüştürülmüş cam şişelerden ve% 20 doğal olarak oluşan silis kumundan üretilmiştir. Aerolite, çevre dostu bir yalıtım ürünüdür. Çoğu durumda, çoğu evin ömrünü aşacaktır.
Aerolite Yalıtım Yaz Aylarında Evinizi Nasıl Daha Serin Hale Getirir?
Aerolite Çatı İzolasyonu, her binada oluşan doğal ısı alışverişini basitçe yavaşlatarak çalışır. Think Pink, yazın daha sıcak dış hava ile daha soğuk iç ortam havası arasında bir bariyer oluşturur ve bunun tersi de kışın içerideki hava sıcaklığını azaltır. Yalıtım ile eviniz çok daha konforlu hale gelir. Sıcak bir yaz gününde evdeki sıcaklığı 5 ila 8 derece arasında düşürüyorsunuz.

Aerolite, evi veya mülkü iklimlendiren ve soğutma ihtiyacını azaltan doğal bir bariyer oluşturur. Aslında doğru kalınlıkta Aerolite ile izole edilmiş çoğu evde ek soğutmaya gerek kalmayacaktır.

Bununla birlikte, ev sahibi veya ofisin bir klimaya ihtiyaç duyduğu durumlarda, tavandaki Aerolite yalıtım bariyerinin bir sonucu olarak enerji tasarrufu önemli olacak ve klimayı çok daha verimli hale getirecektir. Günümüz EnergyStar dereceli klima ünitelerinin çoğunun çalıştırılması çok daha ekonomiktir.

Think Pink ile enerji tasarrufu önemli olacak. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, yalıtımlı evlerin tavan yalıtımının maliyetini üç ila dört yıl içinde karşılayacağını gösterdi.

Aerolite ile kurulduktan sonra neredeyse anında sonuç alınır. Sert Afrika güneşi mülklere vuruyor ve çatı ve tavan bir ısı tuzağı yaratıyor. Tavan yalıtımı olmadığında, ısı odalara nüfuz ederek yaşamayı rahatsız eder. Aerolite, ısı penetrasyonunu% 87’ye kadar azaltır ve gözle görülür bir 5 ila 8 derece Santigrat sıcaklık farkı hissedilir. Yani çok az soğutma gerekecek veya hiç gerekmeyecek.

Aerolite Yalıtım Kışın Evinizi Nasıl Isıtır?
Kışın, soğuk dış hava sıcaklığı evin içindeki sıcaklığı hemen etkileyecektir. Bu soğuk hava, ailenin kendini rahat hissetmesi için gittikçe daha fazla ısıtmanın kullanılması gereken soğuk bir ev ile sonuçlanacaktır.

Bu soğuk hava eve nasıl giriyor diye sorabilirsiniz.

Evinizin tavan alanı, soğuk havanın% 35’inden fazlasının üretildiği yerdir. Soğuk rüzgar estiğinde ve uçsuz bucaksız Cape yağmurları yağarken çatı alanınız kışın bir buzdolabı gibidir. Bu, bir klimanın sadece başınızın üstünde çalışmasına benzer ve ağır olan soğuk havanın evinizin alt seviyelerine düşmesine izin verir.

Tavanınızı Aerolite ile yalıtmak, soğuk havanın eve girmesini durduracaktır. Bir ısıtıcı veya şömine kullanıyor olsanız bile, sıcak hava yükselir ve hemen soğuk tavana kaybolur ve çatı boşluğuna çekilir.

Bu, enerji kaybının paraya mal olmaya başladığı ve makul bir konfor seviyesi sağlamak için daha fazla ısıtmaya ihtiyaç duyduğu yerdir. Kışın ısıtma ve yazın soğutma kullanan evlerin Think Pink’in maliyetini üç yıl gibi kısa bir sürede karşılaması gerektiği tahmin ediliyor.

Düzgün kapanmayan sızdıran pencereler. Tüm pencereleri evin içine soğuk hava girmesine karşı kapatın. Bu basit bir DIY görevidir.

Dış kapılarınızın altındaki boşluklar. Boşlukları azaltmak veya ticari olarak satın alınan uzun kapı kilitlerini kullanmak için kapı lastiklerini kapıların altına yerleştirin. Bunlar, eve giren soğuk havayı önemli ölçüde azaltır.

Aerolite Kurulumu Nasıl Enerji Ve Para Tasarrufu Sağlar?

Birçok ev sahibi, evlerinde veya ofis binalarında ısıtma ve soğutma kullanır. Güney Afrika’da yüksek elektrik maliyetleri nedeniyle ısıtma ve soğutma maliyetlerinin ucuz olmadığını biliyoruz. Bu maliyetler artmaya devam ediyor. ESKOM, ihtiyaç duyulduğunda yoğun zamanlarda elektrik kesintisi yaşayabileceği için elektriğimiz her zaman mevcut değildir.

Doğru tavan yalıtımı ile enerji ihtiyacını azaltın. Pink Aerolite, Think Pink Aerolite’ı doğrudan tavana monte ederek çatı alanında çalışır. Aerolite, kolayca monte edilebilen rulo formda bir yalıtım olduğundan rüzgardan etkilenmez. Aerolite Yalıtım, evin içindeki ve dışındaki ısı akışını% 90’a kadar azaltacaktır.

Aerolite yalıtım İç ortam sıcaklığının bunalttığı günleri 5 ila 8 Santigrat dereceye kadar iyileştirir. Bu, soğutma ihtiyacını azaltır.

Kışın da aynı şey olur, ancak sorun yukarıdan gelen soğuk hava olduğundan odun ateşi veya ısıtıcı çalıştırıyor olsanız da, hala para yakıyorsunuz. Çatı boşluğuna doğru bir şekilde yerleştirilen aerolite, sıcak havayı tutar. Buna ek olarak, ısıtmanın kullanılması gerekiyorsa, tavandan çatı boşluğuna ısı kaybı olmayacağından, bunun tüm evi ısıtacağını göreceksiniz.

Bu, ev sahibi için tasarruf anlamına gelen daha düşük enerji tüketimi ile sonuçlanacaktır. Yukarıda belirtildiği gibi, ısıtma ve soğutma kullanan yalıtılmış evler, Aerolite’in maliyetini iki ila üç yıl gibi kısa bir sürede geri kazanacaktır. Profesyonel Aerolite Kurulumcularının hizmetlerini kullanmak önemlidir. Uzman Çatı İzolasyon Tesisatçıları, profesyonel bir kurulum yaparak size zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır.

Aerolite Yalıtım Mükemmel Akustik Özelliklere Sahiptir

135 mm Aerolite yalıtımının NRC’si (gürültü azaltma katsayısı) 1.1’dir. Aerolite, piyasadaki en iyi ses yalıtımı veya akustik ürünlerden biridir. Aerolite’i yıllardır gece kulüpleri ve barlar ile müzik salonlarına kurduk. Think Pink Aerolite, birçok pahalı sözde akustik yalıtım ürününden çok daha ucuzdur ve birçok uygulamada daha etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Uygulamanıza bağlı olarak, sizin için doğru boyutta Aerolite rulolarımız var. Çok fazla trafik gürültüsü olan evlerde, Aerolite bu gürültü seviyelerini önemli ölçüde azaltmanın harika bir yoludur. Çatı boşluğunun en çok sesin eve gireceği yer olduğu bir gerçektir. Bazı evlerde, bir odada konuşan insanlar yan odada büyük bir netlikle duyulur.

Unutmayın, evinizin tamamen ses geçirmez olmasını istiyorsanız, yapmanız gereken birkaç şey vardır.

Açıkçası, 135 mm Aerolite kullanın; bazı durumlarda, kuruluşta aşırı yüksek sesli müzik çalıyor iki katman kurulmalıdır.

Alüminyum eve çok fazla ses girmesine izin verdiğinden, pencereler çift camlı, tercihen PVC çerçeveli olmalıdır.

Yüksek yoğunluklu alt keçeli halılar, alçak olan ağır bas seslerine yardımcı olacaktır.

Son olarak, ağır perdeleme gereklidir; bu perdeler tezgah üstü ürünler değildir. Ağır kumaş kaynağı yapın ve perdelerin üzerine daha fazla astar katları dikin. Bu ipuçları, tüm dış gürültü kirliliğinin çoğunu ortadan kaldıracaktır.

Aerolite Asbest Veya Zararlı Kimyasallar İçeriyor mu?
Aerolite Insulation’ın asbest içermediği ve yalıtımın zararlı kimyasallar içermediği bir gerçektir. Aerolit,% 80 geri dönüştürülmüş cam şişelerden ve% 20 doğal olarak oluşan silis kumundan üretilmiştir. Reçine bağlayıcı ile bağlanan lifler, Aerolite’in toksik kimyasallar içermemesini sağlar.

Pink Aerolite’ın, ürün kurulurken biraz kaşıntı faktörü olmasına rağmen ev sahiplerine zararlı olmadığını düşünün. Bu ev sahibini etkilemez.

Montajcılarımız, Think Pink Aerolite tavan yalıtım ürünlerini yıllardır kurmaktadır. Montajcılarımızdan hiçbirinin Aerolite kaynaklı tıbbi bir sorunu olmamıştır. 19. yüzyıldan önce üretilen birçok yalıtım ürününün tümü asbest esaslıydı ve insanlar Aerolite’in asbest içerdiğini varsaydılar.

Dünya tüketiminin muhtemelen% 80’ini oluşturan tüm büyük endüstriyel yalıtım ürünleri, cam elyafı esaslı yalıtımdır. Yüksek yoğunluklu ürünler veya hiçbirinde asbest içermeyen Taşyünü yalıtım ürünleridir.

Aerolite Montajı veya Vasıfsız İşçilerle Herhangi Bir Yalıtım Yapan Aşağı Hafif Tehlike

Günümüzde birçok modern evdeki yeni trend Down Lights’dır. Bu ışıklar, tavan boşluğuna açılan 70 mm’lik bir deliğe sahiptir. Yüklenici tarafından planlanan ve işaretlenen, çatıdaki coplar veya kirişler genellikle dikkate alınmaz. Pek çok delik, tahta bir sopayla veya bir çatı kirişinin altında delinebilir. Bu ışığı 70 mm sola veya sağa hareket ettirmek mümkün değildir, çünkü ışıklar sıralı değil tuhaf görünür.

Işıklar olduğu gibi takılı kalır. Kirli bir çatıdan kaynaklanan yangın riski zaten mevcuttur; yapraklar çatı boşluğunuza giriyorsa, bu tehlikeyi artırabilir. Daha eski tavan lambaları 40 0r 50 watt ampullerdi. Bu ışıklar 270 derece ile 350 derece arasında ısı üretir. Işıkların üzerinde biriken kuru yapraklar ve toz, önemli bir yangın riski oluşturur.

Bu nedenle profesyonel Çatı İzolasyon Montajcıları tavsiye edilir. İzolasyon montajında ​​uzmanlaşmış şirketler olarak bunun farkındadırlar. Aerolite yanmaz olsa bile tüm ürünler, tavan lambalarının etrafında bir nefes alma deliği olacak şekilde kurulmalıdır.

Tehlike, ışıklar ocakta pişirmeye benzer şekilde yüksek sıcaklıklara ulaştığında ortaya çıkar. Bir ahşap kirişten belirli bir tavan aydınlatması delinirse, bu bir sorun olabilir ve olacaktır.

Kereste ısındıkça tutuşabilir ve zamanla yanabilir. LED aydınlatma mükemmel bir çözümdür; çok düşük sıcaklıklarda çalışırlar ve dokunulacak kadar sıcaktırlar. Güvenlik nedeniyle, evin satılması durumunda onları asla kapatmıyoruz ve yeni sahibi daha ucuz 40 watt’lık küreler almaya karar veriyor.

Aerolite Isı Yalıtımının Faydaları

Aerolite Çatı boşlukları için ısı yalıtımı doğrudan ısı kaynağı üzerine döşenmelidir. Bu durumda bu tavan olacak. Bu, evin içindeki veya dışındaki ısı akışını azaltacaktır. Bu nedenle çatı için ısı yalıtımı adı. Aerolite Isı yalıtımı, enerji tasarrufunda en önemli faktörlerden biridir.

Çatı İzolasyonu Cape Town Aerolite İzolasyon Tesisatçıları

Aerolite Insulation tesisatçılarımız iyi eğitimlidir ve baştan sona tam olarak denetlenir. Çatı boşluklarına yalıtım uygulamak ciddiye alınması gereken bir konudur. Yanlış monte edilen herhangi bir çatı yalıtımı para israfıdır. Neden nitelikli Aerolite Yalıtım Kurulumcularının hizmetlerini kullanmalısınız?

Mükemmel yalıtımlı bir tavan ve yıllarca fayda sağlamak için bu çok önemlidir. İzolasyon her zaman çatı aktarma fiyatları gibi tavan boşluğuna düz olarak döşenmelidir. Kirişlerin üzerine döşenen herhangi bir çatı yalıtımı mutlak bir para israfıdır. Ayrıca, tavan boşluğu varsa, çatı eğimini takiben asla yalıtım yapılmamalıdır. Bu, çatı alanını soğutacak, ancak evde neredeyse hiç yararı olmayacaktır.

Hayatımızdaki her şeyde olduğu gibi, her zaman ne yapacağını bilen insanların hizmetlerini kullanmalıyız. Bu, yatırımınızın iyi olmasını sağlar. Aslında, çatı yalıtımını yerel bir tamirciyle döşeyen müşterilerden pek çok talihsiz hikayemiz var. Yalıtımın neden işe yaramadığını araştırdığımızda cevabımız basittir. Neden bunu doğru şekilde kurmuyorsunuz ve yıllarca enerji tasarrufu ve konfor elde etmiyorsunuz? Motorlu taşıtımıza asla bir yedek parça bayisi tarafından bakım yaptırmazdık. Bir amatör tarafından çatı yalıtımı kadar önemli bir şey neden yeryüzüne kurulsun?

135mm Aerolite Çatı İzolasyonu

135mm Aerolite Yalıtım, Cape ve Cape Town için SANS uyumlu yalıtımdır. Bu tavan yalıtımı evinizde bir dünya fark yaratacaktır. SANS uyumlu yalıtımın, sıcak bir yaz gününde evdeki sıcaklığı 5 ila 8 derece azaltacağı kanıtlanmıştır.

Aynı şekilde, tavan yalıtımı da soğuk bir kış gününde evdeki sıcaklığı artıracaktır. Isıtma veya soğutma izolasyonunun kullanılmasıyla maliyet üç yıl içinde geri kazanılacaktır. Aslında, bu size yıllarca enerji tasarrufu ve rahatlık sağlayacaktır.