Arduvaz Nedir

Kayrak yatakları en iyi kil minerallerinin birikmesinden kaynaklanır. Zamanla bu kil mineralleri yapraklanma düzlemleri, genel olarak tortul tabaka dizisinin dizisi eşleşmeyen böylece farklı derecelerde metamorfik üst baskı vardır. Almanya’da, çeşitli mevduat hala Eifel veya Thüringen örneğin, arıza duruyor. İtalya, İspanya, Portekiz, Hindistan, Brezilya ve Çin: Biz de çok farklı ülkeden ithalatı yapmak.

Kayrak kaplamalar genellikle yüzeylerinde çatlaklara sahiptir. En yaygın formatlar 30 x 30 cm, 40 x 40 cm ve 60 x 30 cm’dir. Tüm kayaçlardan arduvaz en yüksek eğilme dayanım değerlerine sahiptir. Bunlar granitten üç ila dört kat daha yüksek. şist bir başka özelliği, örneğin, karakterize edici özelliği, doğal bir hidrofobik kaplama, su geçirmez aynı zamanda dayanma yüzeydir. Temel olarak, görünür yüzeyinde bu su geçirmez özelliği kir duyarlılık üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, ancak aynı özellik de harçla yapışma problemlerine yol açabilir. Bu nedenle kurulum sırasında bir bağlayıcı tabaka uygulanmalıdır. Aynı zamanda, poliüretan spor zemin kaplama bir serbest bırakma yatak gibi aşındırıcı bulamaç eylemleri yapışan olarak döşeme önce geri temizlik dikkat ve böylece bağ mukavemetinde bir azalmaya yol açar. Slate bununla birlikte, genel olarak rahatsız edici olmayan kullanım çizikler, kısa bir süre sonra ortaya yüzden, çizilmiş kolaydır.

Doğal, bölünmüş gri görünümü nedeniyle, arduvaz hem iç hem de dış mekanlarda neredeyse tüm uygulamalar için uygundur. Dış mekanda kullanıldığında, müşteriye arduvazın zamanla parlaması tavsiye edilir, bu da olumsuz bir görsel etki değildir. Kayrak yağları sayesinde, koyu renk tekrar yenilenebilir. Barut basamakları, duvar / cephe malzemesi ve çatı hem de kaplama veya kuru duvar üretimi için bir fraksiyon taş için, bir zemin kaplaması olarak disk biçiminde kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.