Asma Tavan Tipleri

Termal ve ses yalıtımı elde etmek ve estetik bir görünüm elde etmek için uygulanan dekoratif tavan modelidir. Binalarda kötü ve göze batmayan bir görüntüyü önlemek için tercih edilen bir tavan sistemidir. Duvar kaplamalarının ve tesisat borularının ve kablolarının bozulmasını önlemek için asma tavanların yapılması gerekmektedir. Dünyadaki birçok bina asma tavandan yapılmıştır. Bunlar şunlar: dükkanlar, hastaneler, ofisler, binalar vs. Estetik bir görünüm elde etmek ve temizlenmesi kolay olduğu için tercih edilir.

Alçıpan asma tavan tipleri kolay takılma ve küresel standartlar sistemine uygun olarak maskeleme sağlar elektrik sistemi ve yangına dayanıklı, elektrik ve su. İç mekan tavan uygulamaları için kullanılır. Hafifliğinden dolayı depreme dayanıklı binalara uygundur.

Vektör panel sistemleri, oda hacmini azaltır, tavan yüksekliğinin azaltılması için asma tavan tercih edilen tiptedir. Asma tavan sistemine erişim kolaydır ve tavan boşluğunu korur.

Genellikle hastanelerde, okullarda ve kamu hizmeti binalarında kullanılır. Bu kapsamda ferahlık, görsellik ve istikrar getirir ve çevrenin akustik konfor sağlar.

Bu boyutu 12.5 mm’dir ve metal tavan iskeletinin üzerine monte edilir. Kurulum kolaydır ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Akustik asma tavan çok zarif ve estetik bir görünüme sahiptir. Akustik yapısı sayesinde sesin yankılanmasını önler. Yangına dayanıklı ve su geçirmez yapılardır.

Bu öğütme ve taşların elemeye geri dönüştürülür atık ve çeşitli kimyasalların bir kombinasyonudur. Özellikleri; Beyaz renk istenilen renkte olmasına rağmen. Boyanabilir. Yangın gibi durumlarda, dayanıklı bir malzeme var. Hijyenik ve insan sağlığına uyarlanmıştır.

Karolam tavan temizlemek ve alüminyum folyo ile kaplı vinil ön kısmı boyunca nem karşı, montajı kolaydır süspanse. Bu asma tavan sistemleri kaya yünü ve akustik alçıpan fayans, fayans, asma tavan oluşur. asma tavan sistemi, ses sistemi ve aydınlatma gibi olanakları içeriyorsa, destek sistemi ve süspansiyon çubukları eklemek ve gerekli önlemleri almazlar.

asma alüminyum tavan karkas profilleri ile hazırlanan metal plakadan oluşan bir asma tavan sistemi. Çok çeşitli uygulamalar sunar, ancak kurulumu kolaydır. Pratik ve sürdürülebilir sistemler. Spor salonları, hastaneler, bankalar, mağazalar, ofisler ve işyerleri alüminyum asma tavan sistemi kullanılır alanlardır.

Petek tavan sistemi bir resim geçmeli petek alüminyum profillerden oluşmaktadır. Gözenekli yapı sayesinde aydınlatma kullanılarak farklı modeller oluşturulabilir. Bina içinde onun tasarım yenilmez, duman ve kirli havanın sayesinde kolaylıkla temizlenebilir. Hava alanları, restoranlar ve alışveriş merkezleri gibi alanlara uygulanır.

Kapak asma tavan sistemleri destekleri, sızdırmazlık profili, şeritler oluşur ve sistemin elemanları alüminyumdan yapılmış ise U-şekilli destekler, galvanizli imal edilmiştir. Çift yaylı askı, teller ve dübeller kullanılarak tavana monte edilir. Lamel tavanlar vb ofis ve işyerlerinde, mağazalar, spor salonları, bulunabilir Lamel Tavan sistemleri, renk seçenekleri ile akustik ve dekoratif nedenlerle tercih edilmektedir ve bunlar nedeniyle olmayan paslı tavan tiplerine sulak için tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.