Boya İşi Ne kadar Sürer

Müşterilerin bize soracağı ilk sorulardan biri, “Ne kadar sürer?” Boyacıların evinizde ne kadar kalacaklarını merak etmek mantıklı. Tipik olarak, bir projenin uzunluğu birkaç faktöre bağlıdır, bunların en azı kalite değildir. En iyi boya yüklenicilerinden biri olarak kaliteli iş, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.

Kaliteli iş: Her zaman mükemmel işler üretmek isteriz. İşimizin kalitesinden ödün vermeden veya ödün vermeden işi mümkün olduğunca zamanında tamamlamayı taahhüt ederiz. İşimize inanıyor ve garanti ediyoruz. Memnun kalmazsan biz de memnun olmayacağız.

Önerilen makale: kutu profil ve metal uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Projenin süresi: Yüksek kaliteli iş üretmek, bir projede fazladan birkaç saat hatta günler anlamına gelebilir. Kaliteli iş, zamanımızı almak, dikkatlice hazırlamak, çalışmaya başladığımızda titiz olmak ve her günün sonunda temizlik yapmak demektir. Herhangi bir projeyi acele etmek, çalışanlarımızın güvenliğini riske atar ve işimizin kalitesinden ödün verebilir. Deneyimli ve saygın bir resim yüklenicisi olarak bunu asla yapmayacağız. Müşterilerimize ve ekibimize haksızlık olur.

Program ve iletişim: Telefonla teklif vermeyiz. Bunun yerine, evi veya ofisi ziyaret etmek, işi iyice değerlendirmek, iç cephe boya nasıl seçilir danışmnlığı  ve müşteriye ayrıntılı bir tahmin / teklif sunmak için zaman ayırırız. Ayrıca onlara ne zaman başlayabileceğimizi ve projenin ne kadar sürede tamamlanması gerektiğini de söyleyeceğiz. Bazen bir projeye başladıktan sonra daha uzun süreceğini anlarız. Örneğin, yoğun ahşap çürüklüğü bulmak, beklenmedik onarımlar gerektirebilir ve çalışma programını etkileyebilir. Böyle bir şey olursa, müşteri ile tartışırdık.