Boya Projenizden Tasarruf Etmek

Bir dahaki sefere profesyonel bir ressam tuttuğunuzda paradan tasarruf etmenize yardımcı olacak birkaç şey olduğunu biliyor muydunuz? Aşağıda sizin için bazı kullanışlı ipuçları verilmiştir. Boya yüklenicisiyle de konuşmanızı tavsiye ederiz çünkü projenize bağlı olarak, maliyetlerinizin birkaç dolarını telafi etmek için bazı yollar önerebilirler.

Profesyonel bir boyama müteahhidi kiraladığınızda para tasarrufu etmenin üç yolu.

Önerilen makale: galvaniz sac ve metal uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Kış programı: Kış indirimi sunuyoruz! Projeler kış aylarında yavaşlama eğilimindedir, ancak bazı boyama işlerini yapmak için mükemmel bir zaman olabilir. Hava durumuna bağlı olarak, açık hava işlerinin de üstesinden gelebiliriz.

Çok uzun süre beklemeyin: Yeniden boyamak için çok uzun süre beklemeyerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Örneğin, dış cephe boyasının dökülmesi ahşabı açıkta bırakabilir. Bu, büyük hasara neden olabilecek ahşap çürümesine yol açabilir. Düzenli boya bakımı yaparak, ahşap çürümesi gibi sorunlardan ve dolayısıyla da dış cephe boya işçilik fiyatları masraflarından kaçınarak paradan tasarruf edebilirsiniz.

Yalnızca gerekli olanı boyayın: Gereksiz alanları veya dolaplar, kapılar ve döşeme pervazları gibi öğeleri yeniden boyamayı atlayın. Bu öğeler daha fazla zaman alabilir ve daha fazla boya kullanabilir.

Aynı rengi veya ona yakın tutun: Zaten duvardaki rengi kullanmak işin daha hızlı ilerlemesini sağlayabilir. Ancak koyu renkler bazen üç ila dört kat boya gerektirebilir ve bu da bizi daha uzun sürebilir.