Boyamak mı, Boyamamak mı?

Yeni bir eve taşınmak streslidir ve dikkate alınması gereken çok şey vardır. Kontrol listenizde resim yapmak için vaktiniz olmayan bir şey daha varmış gibi görünebilir. Pek çok insan bize, taşınmadan önce mi yoksa sonra mı boyamaları gerektiğini soruyor. Bu soru için mutlaka basit bir cevabımız yok, ancak güvenilir Plano boyama şirketinizdeki bilgi uzmanlarımızdan biri ihtiyaçlarınız için en iyi kararı vermenize yardımcı olabilir. . Yeni evinize taşınmadan önce veya sonra resim yapmanın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edebilirsiniz.

TAŞINMADAN ÖNCE BOYAMANIN 4 FAYDASI

Çoğu insan, tek çözüm olarak hareket etmeden önce resim yapıyor. Hastaların hareket etmeden önce resim yapmayı tercih etmelerinin nedenlerinden bazıları şunlardır:

Önerilen makale: jotun iç cephe boya sarfiyatı ve boya uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Mobilyaları taşımanıza gerek yoktur, böylece süreç daha hızlı ve kolaydır, bu da size zaman kazandırır ve mobilyalarınızın ve ev eşyalarınızın boyadan zarar görmemesini sağlar

Siz içeri girmeden önce boya kokusu azalmaya başlayacak, böylece baş ağrısı ve boya dumanlarını solumanın neden olduğu diğer olumsuz etkiler konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak

Eviniz taşınmanız için tamamen hazır olacağından ve hemen yerleşmeye başlayabileceğiniz için daha az stres
Beklerseniz ve ondan memnun olmasanız bile mevcut renkle “yaşarsanız” resimden tamamen vazgeçmeye karar verebilirsiniz.

TAŞINMADAN SONRA BOYAMANIN 4 FAYDASI

Hareket ettikten sonra resim yapmak, değerinden daha zahmetli görünebilir. Ancak, mobilyalarınız ve dekorunuzla odalarda boyanın nasıl göründüğünü görmek çok önemlidir. Aşağıdakiler, insanların içeri girdikten sonra dış cephe boya renk kartelası ile boya yapmak için verdikleri nedenlerden bazıları:

Mobilya ve diğer eşyalar olmadan, rengin evinizin genel görünümünü nasıl etkilediğini anlayamayabilirsiniz.

Farklı boya renkleriyle yaşama şansınız olacak, böylece yaptığınız seçime güvenecek ve “ressamların pişmanlık duyma” ihtimalini azaltacaksınız.

Evinizin dekorunda farklı ışıklandırmalarda farklı renklerin nasıl göründüğünü görmek için birkaç renk örneği boyayabilir ve her bir gölgenin görünüşünü beğenip beğenmediğinizi belirlemek için oturmalarına izin verebilirsiniz.

Bankayı bozmadan kaliteli malzemelere yatırım yapabilmenizi sağlamak için her seferinde bir odayı boyayabilir ve boya ve malzeme maliyetini birkaç haftaya veya aya yayabilirsiniz.