COMPACT ESSENZA

VENETO ESSENZA 2,5 MM

Veneto Essenza’nın 29 rengi, geleneksel olmayan kalıcı bir bitirme tesisi ile kaplandı. Yapı homojen, 1 tabakalıdır ve aşınmadan etkilenmez. Essenza doğal olarak bakterisidal, alev geciktirici ve sigara yanıklarına karşı dayanıklıdır. Prefabrik süpürgeler, linolyum kaplı yükseltilmiş döşeme SIS SOS ve dış köşeler koordineli kaynak çubukları ile mevcuttur. Parlaklık seviyesi parlatma ile ayarlanabilir. Veneto Essenza koleksiyonundan gümüş beşik, 1 referans ile beşik sertifikalı% 100 keten sertifikalı. 29 klasik Veneto renginden oluşan Essenza muşamba, geleneksel bir yay ile kaplıdır. Tek katlı homojen ürün yapısı mükemmel aşınma direncine sahiptir. Doğal olarak bakteriyel bir çözüm olan Essenza, yanan alevlere ve sigaralara karşı dirençlidir. SIS ve SOS, süpürgelikler ve köşeler dahil olmak üzere bir dizi uyumlu kaynak kordudur. Varkento Essenza serisinde, Cradle’tan Cradle Silver’a kadar, Linen tasarımı Gold seviyesinde.

ORIJINAL ESSENZA 2.5 MM

Gold, Cradle to Crade sertifikasına sahip tek kişidir.
Tarkett Linolym serisinin doğası: otantik, güçlü, pratik. Bu yeni koleksiyonda 2 yeni baseboard alternatifi, Minerale ve Vegetale
■ MİNERAL: Mermer görünümlü yumuşak ve doğal tasarım.
■ TESİSİ: Doğrusal kapaklı modern tasarım
Altı Orijinal Essenza rengi, geleneksel olmayan kalıcı bir bitirme tesisi ile kaplandı. Homojen gerçek ürün tek tabakalı yapı. Doğal olarak bakteriyeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.