Dolap Boyama

Mutfağınızın veya banyo dolaplarınızın bugünlerde nasıl göründüğünü beğenmiyorsanız, onları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak, kabinleri boyamak için profesyonel bir boyama müteahhidi tutmak genellikle onları değiştirmekten daha ucuz, daha kolay ve daha hızlıdır. Dolaplarınızın boyanması, onları değiştirmeye harika bir alternatif olabilir! Bir boya yüklenicisi olarak, müşterilerimiz için dolapları jotun iç cephe boya uygulaması ile boyama yaparak ve çarpıcı sonuçlar elde etme konusunda deneyim sahibiyiz.

Dolapları değiştirmek yerine boyamanın üç avantajı şunlardır:

Dönüşüm: Profesyonel olarak boyanmış dolaplar, bir mutfağı veya banyoyu güncellenmiş ve çarpıcı bir alana dönüştürebilir. Dolaplarınız ister boyalı ister lekeli olsun, görünümlerini tamamen değiştirebiliriz. Boya, dolapları güncellemek ve alanın genel görünümünü iyileştirmek için uzun bir yol kat ediyor. Yaptığımız bu son mutfak dönüşümüne göz atın!

Değer katın: Profesyonelce uygulanan yüksek kaliteli boya, bir mekanın estetiğinden daha fazlasını geliştirebilir. Evinizin emlak değerini artırabilir. Evinizi yakın bir zamanda satmayı düşünüyorsanız ve on veya on beş yaşından daha eski dolaplarınız varsa, emlakçınızla bu uygun tasarım seçeneği hakkında konuşmanızı öneririz.

Maliyet: Boyama, büyük ölçüde, kabini değiştirmekten daha az maliyetlidir, çünkü çok daha az zaman alır. Boyama dolapları için fiyat aralığı yaklaşık 4.000 ila 9.000 $ arasındadır. (Coğrafya, doğrusal görüntü ve dolap tasarımlarının karmaşıklığı dahil olmak üzere fiyatlandırmayı etkileyen çeşitli faktörler.) Bir mutfağın yenilenmesi zaman alıcıdır, yoğun emek gerektirir ve genellikle birkaç taşeronun dahil olduğu çok adımlı bir süreçtir. Dolapları değiştirmek genellikle tezgahı, lavaboyu, donanımı ve hatta muhtemelen aletleri de değiştirmeniz gerekeceği anlamına gelir. Tüm bunlar, binlerce dolar daha fazla ekleyebilir.

Boyama dolapları hakkında bilinmesi gerekenler:
Profesyonel bir ressam tutmanın işçilik maliyetlerinden tasarruf etmek için dolaplarınızı kendiniz boyamak cazip gelebilir. Bununla birlikte, dolapları boyamak, dolap değişimlerinden daha kolay olsa bile, düşündüğü kadar kolay değildir.

Herhangi bir kaliteli boya işinin anahtarı, profesyonel ve dikkatli bir hazırlık ve doğru ürünleri kullanmak (ve nasıl kullanılacağını bilmektir). Tüm dolapların profesyonel kalitede yüzey temizliğini yapmanız, gerekli küçük onarımları yapmanız ve astarlamanız gerekecektir.

Zımparalama da içerebilir. Dolaplarınızı kendiniz boyamak başlangıçta çekici gelebilir, ancak yıllarca süren profesyonel görünümlü bir sonuç istiyorsanız, bir profesyonel kiralayın!