En İyi Yapı Yalıtım Malzemeleri

İcynene Sprey Köpük
Piyasadaki en popüler ürünlerimizden biri İcynene sprey köpük yalıtımdır. İcynene sprey köpüğü, bir mülkün yalıtımında bir ev sahibinin “olmazsa olmaz” olması için büyüyor. York’taki bir mülk sahibi olarak, evinizi izole etmenin önemini anlayacaksınız.

Önerilen makale: dekoratif boya fiyatları ve italyan boya uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Ticari şirketler de dahil olmak üzere birçok kişi, kurulumu kolay, ısı kaybını önleyen ve mülkün sıcaklığını artırmaya yardımcı olduğu için İcynene yalıtım sprey köpüğüne döndü. Icynene sprey köpük tesisimizden alacağınız avantajların tam listesini okumak için tıklayın, ister ticari ister konutunuza kurmak isteyin.

A-dereceli üçlü camlı pencereler

Etkisiz pencere montajı, Manchester’daki mülklerde yaygın olarak görülen soğuk noktalar ve taslaklar gibi yan etkileri olan birçok ticari tesiste ısı kaybının önde gelen bir faktörüdür. Mevcut en iyi yapı yalıtım malzemelerinden biri olan A sınıfı üçlü cam ile soğuk havanın mülkünüze sızmasını önleyin.

Üçlü cam, ısı hapsinde muadillerine göre üç kat daha etkilidir. Üç panelli tasarımının termal verimliliği artırdığı ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli avantajlar sunduğu kanıtlanmıştır:

Azalan ısı kaybı
Çevre dostu
Yüksek kaliteli, aşılmaz malzemeler
Yükseltilmiş güvenlik
Azaltılmış gürültü kirliliği

Düz çatı
Düz çatı kaplama, müşterilerimize çatı kaplama projelerine şık bir dış tasarım sunmakla kalmaz, aynı zamanda ticari tesisleriniz için harika yalıtım özelliklerine de sahiptir.

Düz çatınız, ısının mülkünüzün çatısından kaçmasını önlemek için tamamen su geçirmez ve tamamen yalıtılmış olacaktır. Sonuç, mülkünüzün piyasadaki en iyi ısı yalıtımı malzemelerinden birine sahip olduğu bilgisiyle rahatlayabileceğiniz sıcak bir ortamdır.