Enerji Verimli Sprey Köpük Yalıtımı: Ne Sunuyor?

yalıtımEnerji kullanımımız için ödemek zorunda olduğumuz artan parayla, evlerimizin enerji verimliliğini artırmanın yollarını düşünmek gerekiyor.

Çift cam, yalıtım veya ısıtma kontrolleriniz olsa bile, evinizde beş yıl veya daha uzun süre yaşadıysanız, kolayca eski olabilirler.

Bazı basit, çevre dostu önlemler uygulamak için zaman ayırarak, daha düşük aylık faturalar ve önyükleme için önemli ölçüde daha az enerji kullanımı ile çok daha enerji tasarruflu bir evde yaşamaktan keyif alabilirsiniz.

Sprey Köpük Çok Amaçlı Çözüm Sunar
Ev enerji verimliliğini artırmak söz konusu olduğunda, sprey köpük nihai çoklu görevdir!

Önerilen makale: efekt boya desenleri ve italyan boya uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Sadece etkili bir hava sızdırmazlık maddesi olarak görev yapmakla kalmaz, aynı zamanda ilk harcama ortalama 3-4 yıl içinde telafi edilerek ısıtma ve soğutma maliyetlerinizde önemli tasarruflar yapmanızı sağlar.

Sprey köpüğün genişleyen yapısı uygulamada sertleşerek soğuk hava akımlarının girmesini ve değerli ısının kaçmasını önleyen hava geçirmez bir bariyer sağlar.

Sonuç olarak, mülkünüzün genel enerji gereksinimleri azalır, yani evinizi ısıtmak için çok daha az harcayacaksınız, böylece başka bir yere para tahsis edebilirsiniz.

Home Logic Sprey Köpük Yalıtımı Ulaşılması Zor Yerler İçin Mükemmel
İronik olarak, bir mülkte ulaşılması en zor yerlerden bazıları, en çok yalıtıma ihtiyaç duyanlardır!

Sprey Köpük Yalıtımın en büyük avantajlarından biri, yalıtımı zor olan alanlara enjekte edilebilmesidir.

Örneğin, zeminlerinizi yeniden yapıyorsanız ve mevcut döşemeyi kaldırdıysanız, kurulumcunuzdan zemin kirişleri arasındaki boşluklara dış duvarlara karşı enjekte etmesini isteyebilirsiniz, çünkü bu geleneksel olarak soğuğun sızabileceği bir alandır.

Geleneksel İzolasyon Ne Kadar Enerji Verimlidir?
Geleneksel yalıtım durumunda, fiberglas ve selüloz gibi malzemeler sarkıyor ve tam anlamıyla geride kalıyor!

Tüm çatlakları ve çatlakları etkili bir şekilde dolduramadığı için fiberglasın ilk engelde düz düştüğü bir sır değil.

Birçok durumda, bu daha eski yalıtım türleri, çerçeveleme ile kolayca temasını kaybederek, ısıtılan havanın kaçabileceği büyük boşluklar oluşturur.

Buna karşılık, Ev Mantığı yalıtımı tüm hava bariyeri gereksinimlerini karşılar, hem sizin hem de bütçenizin daha enerji tasarruflu bir evden yararlanmanıza olanak tanır.

Sprey Köpük: Uygun Maliyetli Bir Yalıtım Çözümü

Çoğu insan size Icynene gibi sprey köpüğün diğer yalıtım şekillerinden önemli ölçüde daha pahalı olduğunu söyleyecektir, ancak bu ne yapmaya çalıştığınıza bağlıdır.

Sadece bugünün diktatörlüklerini değil, aynı zamanda yarının taleplerini de karşılayan bir enerji tasarruflu yalıtım arıyorsanız, sprey köpüğü arızaya dayanıklı bir çözüm sağlar.

Bunu, ülke çapındaki ev sahiplerinin yaşadığı ortak bilmecelerle mücadele etmek için en son yalıtım teknolojisini kullanarak en son yalıtım teknolojisini kullanarak başarır.

Loftunuzu Yalıtmak Enerji Verimliliğini Artırır

Yalıtımsız bir çatı katının evinizin toplam ısı kaybının% 25’ini oluşturabileceği düşünüldüğünde, çatı alanınızı yalıtmak en önemli önceliğiniz olmalıdır.

Çatı katınızı Home Logic Spray Foam ile yalıtmak, mülkünüzün enerji kimlik belgesi performans derecelendirmesini artırarak enerji verimli çalışmalarınızda size yardımcı olabilir.

Mülkünüzü daha sonraki bir tarihte satmayı düşünüyorsanız, gelişmiş bir enerji performans derecesi, evinizin ölçülebilirliğini artıracaktır.