Evcil Hayvanlarla Ev Boyama Üzerine 4 İpucu

Hepimiz dört ayaklı kürk bebeklerimizi seviyoruz, ancak evcil hayvanlara uygun olmayan bazı aktiviteler var. Resim bunlardan biridir. Ancak, evinizi boyamak ve evcil hayvanlarınızı korumak kolaydır. Evinizin görünümünü iyileştirirken hayatınızdaki evcil hayvanları güvende ve mutlu tutmak için birkaç ekstra önlem almanız gerekecek. Profesyonel bir ressam ve resim ekibinden evcil hayvan sahipleri için bazı ev boyama ipuçlarını öğrenmek için okumaya devam edin.

1 – DOĞRU BOYA SEÇİN

Zehirli olmayan ve evcil hayvan dostu boyalar arayarak başlamak isteyeceksiniz. Doğru boyaları bulma konusunda yardım için yerel nalburdan boya tezgahından yardım isteyebilirsiniz. Bugün, ev iç mekan boyalarının büyük çoğunluğu evcil hayvanlarınız ve aileniz için çok güvenlidir, ancak en iyisi, evinizin sakinlerini olumsuz yönde etkilemeyecek bir boya satın aldığınızdan emin olmaktır.

2 – EVCİL HAYVANLARINIZI GÜVENLİ TUTUN

Boyarken evcil hayvanınızı bölgeden çıkarmanız gerekir. İçeride / dışarıda evcil hayvanınız varsa, bu yürüyüş yapmak veya bir köpek parkını ziyaret etmek için harika bir fırsat olabilir. Evcil hayvanınız yalnızca iç mekanda yaşıyorsa, onları resimden etkilenmeyecekleri bir odada barikat kurmak isteyebilirsiniz. Tüm evi boyamayı planlıyorsanız, evcil hayvanınıza binmeyi veya bir arkadaşınızdan evcil hayvanına oturmasını isteyebilirsiniz.

Önerilen makale: maltepe jotun boya ve boya uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

3 – UZAYI HAVALANDIRIN

Boyayı uyguladıktan sonra, boyayı daha hızlı kurutmak için fanları kullanın ve klimayı açın. Ilıman bir günse ve hava tahmininde yağmur yoksa, kapı ve pencereleri bir saat kadar açmak da bu sürece yardımcı olacaktır.

4 – TAZE BOYAYI KURUTUN VE TAMAMEN TEMİZLEYİN

Alanı havalandırmak dış cephe boya renkleri gibi boyanın kurumasına yardımcı olacaktır, ancak evcil hayvanlarınızı yeniden tanıtmadan önce tüm yüzeylerin tamamen kuru olduğundan emin olun. Ayrıca dökülenleri dikkatlice temizlemeli, bezleri ve boyacı bantlarını çıkarmalı ve zemini ve boyalı yüzeylerin yakınındaki mobilyaları dikkatlice temizlemelisiniz.