Evinizi veya Ofisinizi Boyamak için 8 Neden

İster eviniz, ister ofisiniz olsun, günün çoğunu geçirdiğiniz her alanın zaman zaman yenilenmesi gerekiyor. Yaşam alanınızı yeni ve enerjik tutmanın sayısız faydası vardır. Tadilat ve yeniden mobilyalar çok pahalıya mal olabilir, ancak alanınızı boyamak olmaz!

İşte bir süre sonra evinizi veya ofisinizi zaman zaman boyamanız için 8 neden.

Görünümü işarete kadar tutmak
Görünüm, ne olursa olsun, her zaman ilk izlenimdir. İş yerinizle ilgiliyse, iyi boyanmış ve iyi görünümlü olması çok önemlidir. Ofisinizde düzenli olarak toplantı ve seminerlere ev sahipliği yapıyorsanız, mekanınızın görünümü sizin için çok önemli olmalıdır. Ziyaretçileriniz/müşterileriniz üzerindeki ilk izlenim, profesyonel düzeyde yeterince çekici olması gereken ofisinizin görünümü olacaktır. Malerkanonen’de bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Verimliliği artırır
Renkler, düşünme sürecinde ve fikir üretmede büyük rol oynar. Soğuk, yumuşak renklere sahip bir iş yeri, pozitifliği ve üretkenliği artırabilir. Renkler sadece pozitif enerji vermekle kalmaz, aynı zamanda mekanın ferah ve temiz görünmesine de çok yardımcı olur. Boya renginin çalışanlar üzerinde büyük etkisi olduğu kesinlikle doğrudur. Harika, mobilyalı bir ortam stresi azaltabilir ve orada çalışan insanların motivasyonunu artırabilir.

Gerekli onarımlar
İyi organize edilmiş ve iyi döşenmiş bir yer tutmak, tembellikten asla geri bırakılmaması gereken önemli bir görevdir. İster ofis ister eviniz olsun, duvarların soyulması, çatlak ve damgaların olması, kirli delik ve lekelerin olması asla verim sağlamaz.

Profesyoneller, büyük masraflardan ve görünümden tasarruf etmek için her zaman gerekli aşınma ve yıpranmayı düzenli olarak yaptıklarından emin olmalıdır. Kötü duvarlara sahip bir ev, bir akıl hastanesinde kapana kısılmışsanız, size hissettirecektir. Yaşam alanınız her zaman temiz, iyi yönetilen ve güncel olmalıdır.

Boyanızı boyamak uygun maliyetlidir
İnsanların bilgi için sadece sosyal platformlara bağımlı olduğu günümüzde; boyama çok pahalıya mal olmaz. Boyama, sadece renkleri değiştirerek eski alanınıza yeni bir görünüm kazandırmanın en iyi yollarından biridir. Her zaman çok pahalı olmayan profesyonel işler aramanız tavsiye edilir. Ancak, daha düşük bir bütçeyle tutmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey seçtiğiniz bir boya kovası ve bir boya silindiri ve bitti!

Kusurları gizle
Hepimiz evimizde toz, deniz sayfaları gibi doğal sorunlardan muzdaripiz, ancak duvarları düzenli olarak boyayarak kontrol altına alınabilir. Mekanınızı jotun dış cephe boya çeşitleri ile boyamak, sadece mekanınıza yeni bir görünüm kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda yaşam alanınızın görünümünü bozan tüm delikleri, çizikleri ve diğer kusurları gizleyerek daha güzel görünmesine yardımcı olacak çok hızlı ve çılgın bir projedir. . Hatta eski mobilyalarınızı yenileyebilir ve eski evinize tamamen yeni bir renk düzeni kazandırabilirsiniz.

Evinizin değerini artırır
Duvarları ve iç/dış cephesi harap olan mülkler otomatik olarak boşa gider. İyi döşenmiş ve bakımlı bir yer, eski iç mekanlar nedeniyle rustik eski hisler veren bir yerden çok daha pahalıya mal olur. Temsilci evi değerlendirmeye geldiğinde, son ev boyası nihai değer üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Yenileme, harika durumdaysa evinizin değerini iki kat artırabilir.

koruma dalları
Bazen doğa evinizde gerçekten sertleşebilir. Onu kontrol edemezsiniz, ancak duvarlarınızı kesinlikle ona karşı kontrol edebilirsiniz. Yağmur, rüzgar, sulu kar, kar, böcekler ve ateş, evinize bir şekilde zarar verebilecek bazı unsurlardır. Ancak doğru boyayı kullanırsanız, tüm büyük sorunlara karşı koyacak ve belirli bir süre bu sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bir yandan boya, alanınızı güzelleştirebilir ve onu yaşamak için daha iyi bir alan haline getirebilirken, diğer yandan evinizin koruyucu bir kalkanı olduğunu kanıtlayabilir.

İç mekanı geliştirir
En iyi modern mobilyalara ve yıldırımlara sahip olduğunuzu, ancak duvarların çatladığını hayal edin, yeterince çekici görünecek mi? Evet haklısın, olmayacak.

Birçok ofis için tadilatın planlandığı bir hafta boyunca tüm aktiviteleri kapatmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle ofisler çalışma alanlarını koruyamamakta ve ihtiyacı göz ardı etmektedir. Ancak teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle birlikte ‘tek gün boyama’ hizmetleri de sunuluyor. Bu, birçok ofisin iş kayıtlarını da zamanında tutarak hedefe ulaşmasına yardımcı oldu.