Garaj Dönüştürme

yalıtımİşimiz aracılığıyla bir düğüne katkıda bulunmamız çoğu zaman olmaz – dolambaçlı bir şekilde olsa bile! Bir müşteri kızı için bir bahçe düğünü planlarken garajını yeniden boyamamızı istedi.

Kötü soyulmuş boyasıyla yeniden boyanması çok gecikmişti.

Garajı dikkatlice inceledik ve bir tahmin yapmadan ve projeyi planlamadan önce dikkatlice değerlendirdik. İşte garajı keskin bir “öncesi ve sonrası” fotoğrafına dönüştürmek için yaptığımız şey.

Bu proje, hepsini astarlamayı, hazırlamayı ve yeniden boyamayı içeriyordu:

Önerilen makale: çelik rulo sac fiyatları ve metal uygulamaları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Dış cephe kaplaması
Kapı ve çerçeve
Pencere çerçeveleri
Garaj kapısı ve çerçevesi
Fasya altlıkları
Tırmık tahtaları

Malzemeler:
Sherwin Williams boyasını kullandık ve hem dış cephe kaplamasının, kapıların hem de döşemenin mevcut renklerini eşleştirdik ve Sherwin Williams Süre Parlaklığını kullandık. Dış mekanda boyama yaparken yüksek kaliteli malzemeler kullanmak önemlidir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanmazsanız, boyanın uzun süre dayanmayacağını ve daha sonra değil daha kısa sürede yeniden boyamanız gerekeceğini fark edebilirsiniz.

Hazırlık:
Boyamaya başlamadan önce, tüm yüzeyleri dikkatlice bina dış cephe boyama fiyatları ile hazırlamamız gerekiyordu çünkü dış cephe kaplaması çok kötü soyulmuştu. Sadece soyulan boyayı boyayamazsınız ya da işin kalitesinden ödün verme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. (Aynı zamanda o kadar da iyi görünmeyecekti.) Bu nedenle, tüm gevşek veya soyulmuş boyaları çıkarmak için tüm dış yüzeyleri elle kazıyıp zımparaladık.

Bu bittiğinde, tüm çıplak yüzeyleri bir dış cephe astarı ile nokta astarladık. Ayrıca tüm ahşap döşeme işlerini gerektiği gibi doldurduk. Herhangi bir ahşap çürüğü veya hasarlı ahşap onarıldı veya değiştirildi. Ahşap çürüklüğü asla göz ardı edilmemelidir; daha önemli sorunlara yol açabilir.

Bizim önerimiz:
Evinizin dışını, boya dökülmesi veya soyulması ve altındaki ahşap çürüklüğü açısından düzenli olarak incelemenizi öneririz.