Peyzaj Nedir

İlk önce peyzaj nedir ne anlama geldiğini tanımlayarak başlayalım. Peyzaj nedir ve nerede kullanılır? Bir boya gibi bir boya çevremiz, sanayi, doğa, ormanlar, parklar, bahçeler, plaj, yol, özel alan ve birçok gösterge daha hoş olmayan alanlarda şehir çevremizdeki sanat baskısında birbirimizle uyum içinde dans ederek yaratılan harika manzara

Günümüzde manzara, insan ve hediyeler genellikle görülen tipleri kentsel dönüşüm projeleri, dikim, çimlenme, çiçeklenme, aydınlatma posttan mamul olduğu gerçeklerin doğası ve bir yığın salonda sunulan kaldırılamaz beton. İyi olan, doğanın güzelliğinin farklı düzenlenmiş olması ve dünyadaki en önemli varlıklar olan insanlara tanıtılmasıdır. yeşil, mavi, mor, sarı, kırmızı bir resim gibi.

Aslında, birçok çeşit peyzaj vardır. Bu makalede anlattığım gibi kentsel peyzaj, endüstriyel peyzaj, turist manzarası, yol manzarası, orman manzarası. örneğin, bir çocuk parkı düşünelim. Bir yanda, çocuklarımızın çevreleri, güzel bir yerleşim bölgesi, ışıklandırma, ağaçlandırma ve dinlenme alanları ile rahat ve güvenli bir şekilde oynayabilecekleri bir alan var. Öte yandan, çocuk oyun alanı ve beton yığınları, kir kazık, çöp yoksul görüntüleme artıkları, otların etrafında hem kayalık bir alan vardır. Hangi bölgede çocuğumuzu oynamak isteriz? Tabii ki, gözün görüntüsü ile, yeşil, yeşil, çiçek aromalarının olduğu bir tarlada, öyle değil mi? Evin içinde halkımızın tüm köşeleri, her kareyi süslemek için deneyebilirsiniz nasıl, biz temiz, biz çabalarımızı değerlendirmek, boşluğa düşmek, organize bizim bahçede ağaçları dikilmiş biz, çiçekli, biz kendimizi doğada doğaya bırakıyoruz, doğamızda, yerleşim alanlarımızda evimiz olarak organize etmeli ve temiz kalmalıyız; Dünyamız canlı olsun.

Kendi evimiz gibi, dünya doğası, denizi ve dağları ile bizim evimizdir. Bu bizim eşsiz evimizi talep etmek için en önemli görevlerimizden biridir. Bizim evimiz olmadan, dünyamızı dünyamız olmadan sahip olamayız. Bu yüzden manzara hayatımız çok önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.