Tatilden Önce Boya

İşte tatillerden önce yeni iç mekan boyamasını düşünmek için on harika neden:

Evinizin içini boyadığınızdan bu yana birkaç yıl geçtiyse, yeni bir kat boya olabilir. (Boya zamanla bir dereceye kadar bozulur.)

Küçük çocuklarınız varsa veya çocuklarınız küçükken resim yapmadıysanız, boyanızda aşınma ve yıpranma olabilir.

Son on yılda evinizin iç mekan renk şemasını değiştirmediyseniz, görünümünü yeni renklerle güncelleyebilirsiniz. Yeni boya renkleri, görünümünü on yıla getirecek!

Tatil için hiçbir dekorasyon, duvarlarınızdaki eski bir boya yüzeyini maskelemez. Tatil kutularınızı çıkarmadan önce jotun iç cephe boya ile yeniden boyamayı düşünün.

Yeni boya, mobilya ve ahşap detaylar dahil evinizin özelliklerinin genel görünümünü iyileştirebilir.

Evinizde “yeni” ve güncellenmiş hissi ile yeni bir yılda yaşayın!

Bu tatil sezonunda ailenizi ve arkadaşlarınızı ağırlıyorsanız, yeni bir boya işi, evinizin görünümünü yenilemeyi düşünebilirsiniz.

Tatil mevsiminin stresli geçebileceğini ve bizi hüzünlü hissettirebileceğini hepimiz biliyoruz. Ama evinizin iç renklerinin bu duyguya katkıda bulunabileceğini biliyor muydunuz? Renk psikolojisi, iç mekanlarınız için canlandırıcı veya sakinleştirici renkler seçmenize yardımcı olabilir. Örneğin kırmızı, açlığa neden olabilecek enerji veren bir renktir. Bu yüzden restoranlarda çok sık kullanılıyor. Ancak mavi rahatlatıcı bir renk olabilir ve bu yüzden onu hastanelerde, kliniklerde ve kaplıcalarda çok sık görüyorsunuz.

Tüm müşterilerimiz bir iç mimar ile bir saatlik ücretsiz danışmanlık alır. Eviniz ve yaşam tarzınız için en iyi renkleri seçmenize yardımcı olacaktır.Sonbahar ve kış, iç mekan boyama yapmak için harika bir zamandır. 2020 yılına tazelenmiş bir şekilde başlamak istiyorsanız, evinizin iç boya renklerini yenilemekle başlayabilirsiniz!