Yerden Isıtmanın Güçlendirilmesi

yalıtımSıcak su yerden ısıtma (UFH), konforlu bir ısıtma profili ile mütevazı bir çözüm sunduğu için bir ev için en çok arzu edilen ısıtma sistemlerinden biridir.

Güçlendirme için özel olarak geliştirilmiş geniş bir sistem yelpazesi ile artık tadilatınız veya genişletmeniz için UFH’yi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken beş şeye bakıyoruz:

1. Mülküm uygun mu?

Evet – en olası cevap bu!

Mülkünüz için UFH’yi değerlendirirken en önemli faktör yalıtımdır – çünkü yalıtım seviyesi, mülkün sıcak tutulması için gereken ısı çıkışını belirler. Yalıtım ve hava sızdırmazlığı konusunda katı kurallara uydukları için tüm yeni İngiltere mülkleri UFH için uygun olacaktır.

Daha yüksek ısı çıkışları sunan iyileştirme çözümleri sayesinde daha eski mülkler de UFH’den yararlanabilir. Bu düşük profilli UFH sistemleri, UFH’nin daha önce bir seçenek olmadığı eski mülkler için idealdir.

Yenilenen yerden ısıtmanın beklendiği gibi çalışabilmesi ve iyi bir tasarım ve tedarik şirketinin projeniz drenaj fiyatları gibi mülkünüz için en uygun çözümü önermek için sizinle birlikte çalışması esastır.

2. Mevcut radyatör sistemi ne olacak?

Mülkün geri kalanının radyatörlerle ısıtılması önemli değildir – Nu-Heat’in OneZone ™ ürünleri gibi tek bölgeli yerden ısıtma kitleri, herhangi bir mevcut ısıtma sistemine hızlı ve kolay bir şekilde entegre edilebilir. LoPro ™ Max OneZone ™ bir radyatör sistemi kadar hızlı ısınır ve soğur, böylece aynı saat üzerinde çalışabilir ve özellikle mutfaklar, seralar ve çok miktarda camlı veya daha düşük yalıtım seviyeli alanlar için çok uygundur.

UFH, bir mülkün eski ve yeni bölümlerine bile karıştırılabilir ve monte edilebilir.

3. Mevcut katı kazmam gerekecek mi?

Hayır, UFH sistemlerinin iyileştirilmesinin amacı, kazmaya gerek kalmadan doğrudan mevcut zeminin üzerine döşenmesidir.

Nu-Heat’in düşük profilli yerden ısıtma aralığı, UFH’yi yükseklik artışı kısıtlamaları olan mevcut mülklere kurmak için bir çözüm olarak geliştirilmiştir. Örneğin LoPro ™ 10, herhangi bir mevcut zemine ve herhangi bir zemin seviyesine kurulabilir ve 5p madeni parayla aynı olan sadece 15 mm’lik bir yükseklik oluşumuna sahiptir.

4. UFH’nin çalıştırılması ucuzdur

Elektrikli UFH’nin işletme maliyetinin üçte biri oranında anında ve tutarlı bir sıcaklık sağlayan, bir radyatör kadar çabuk ısınan ılık su UFH’nin tadını çıkarabilirsiniz! Ve modern bir yoğuşmalı kazan ile eşleştirildiğinde, UFH’nin çalıştırılması daha ucuzdur ve radyatörlerden yaklaşık% 25 daha verimlidir.

5. UFH çoğu yer kaplamasıyla çalışır – halı bile
Dahil olmak üzere:

Seramik karolar, arduvaz ve kireç taşı
Mühendislik sert ağaç
Halı ve altlık
Linolyum ve vinil
Projeniz için bir çözüm

Projenize bağlı olarak, LoPro ™ sistemlerinden biri sizin için çalışacaktır. Zaman önemliyse ve mevcut en düşük profile ihtiyacınız varsa, LoPro ™ 10’a bakın. LoPro ™ 10 kuru bir sistem olduğundan, kalın bir şapın kurumasını beklemenize gerek kalmaz, yani seçtiğiniz zemin kaplamasını hemen takabilirsiniz. Daha yüksek bir ısı çıkışına ve mükemmel düzeyde düz bir yüzeye ihtiyacınız varsa, LoPro ™ Max’e bakın. LoPro ™ Max, hızlı kuruyan, kendiliğinden yayılan bir şap kullanır ve zemin, sadece 72 saat sonra seçtiğiniz kaplama için hazırdır.

Üstün ısı çıkışları, akustik faydalar, basit kurulum ve düşük işletme maliyetleri, LoPro ™ ‘yu herhangi bir yenileme veya dönüştürme projesi için bariz bir seçim haline getirir.